O nás

Image result for eu

Portál občana

Portál občana představuje nový koncept elektronické komunikace veřejnosti s veřejnou správou České republiky a dalšími státy v rámci evropské unie, který odpovídá všem potřebám občanů a moderním trendům. Umožňuje rychle a efektivně zapojovat a dodávat služby veřejné správy občanům konzistentně napříč všemi kanály skrze moderní a progresivní webovou aplikaci, mobilní aplikace a notifikace.

Nový koncept řešení staví na myšlence vytvoření jednotného přístupového bodu pro využívání digitálních služeb vůči veřejné správě postavené na federaci portálů jednotlivých úřadů. K tomuto zastřešujícímu portálu se mohou občané přihlašovat prostřednictvím státem uznávaných kvalifikovaných a certifikovaných identit (elektronické občanské průkazy, datové schránky a dále za pomoci e-identity).

Občan i podnikatelské subjekty mohou díky tomuto portálu řešit různé životní situace z jednoho místa, kde se zároveň dozví, jaké informace o nich veřejná správa vede, v jakém stavu je jejich podání či v budoucnu jaká je jejich platební bilance vůči státu s možností plateb za poskytované služby.

O těchto službách se dozvíte na našem webu eobcan.eu.

Naše služby poskytujeme v oblasti online podnikaní a současně provozujeme online weby.Najdete zde rady,články,slevové kupony,doporučení a další informace.Dále se zabýváme zprostředkování obchodu a služeb.

Naše weby sleduje 3000 000 lidi za rok

Současně provozujeme další webové stránky

http://www.diabetici.eu/

http://www.ekozivot.euhttp://www.kostel.euhttp://www.odluzit.euhttp://www.pamatky.euhttp://www.petr-beran.euhttp://www.seniori.euhttp://www.usov.eu


http://www.dopravce.euhttp://www.usedlost.eu

http://www.ucime.eu


http://www.obchod24.euhttp://www.emobilita.eu

http://www.cestujici.eu


http://www.handicapy.eu


http://www.delikates.eu
http://www.biovyrobky.eu


http://www.obcane.eu


http://www.varim.euhttp://www.divaci.euhttp://www.pacienti.eu


http://www.ekozdroj.eu


http://www.lekar24.euhttp://www.pojistnik.eu


http://www.zemedelec.eu

http://www.esidlo.eu


http://www.brozury.euhttp://www.chalupy-chaty.euhttp://www.dalnice.euhttp://www.eu-sport.euhttp://www.dieceze.euhttp://www.stanice.euhttp://www.mistopisy.euhttp://www.konzulting.euhttp://www.levandula.eu


http://www.vyrobek.eu


http://www.casina.euhttp://www.stavebnici.eu


http://www.smartmesto.eu


http://www.eobcan.eu
http://www.eubanka.euhttp://www.5g-sit.eu


http://www.umelci.art